fbpx

MINI SALSA

MINI SALSA

PRO DĚTI

Naučíme Vaše děti tančit?

Taneční kurz - věk 4 - 6 let

Lekce jsou zaměřené na kvalitu a individuální přístup.

Milí rodiče, věnujeme se nejen zábavnému úkolu vést taneční kurzy salsy vašich dětí, ale také jsme svědky jejich duševního rozvoje, fyzického růstu a osobnosti. Taneční a pohybové lekce jsou pro děti důležité, protože jim pomáhají rozvinout sebeúctu, dávají jim příležitost naučit se sociálním dovednostem, které pro ně budou do budoucna neocenitelné. Posílí jim sebedůvěru, styl, koordinaci a zajistí správný postoj a držení těla. Rádi bychom se aktivně podíleli na nadšeném přístupu k tanci vašich nejmenších a věříme, že taneční zkušenost vašeho dítěte s námi bude smysluplná. Jsme tady, abychom vaše dítě naučili umění tance.

Zaměření

Soustředíme se na to, aby se děti nejprve naučily základy tance, slyšet doby v hudbě a pochopily tanec jako takový. Naučíme se základní kroky tance a postavíme jednoduchou choreografii.

Obsah výuky

  • Salsa, Bachata

Jak se připravit na lekci

  • Oblečení Neformální, sukně, legíny, volné kalhoty, rifle. Jde hlavně o to, abyste se cítili pohodlně a měli možnost plného pohybu.
  • Obuv Taneční či obuv s protiskluzovou podrážkou, botasky. Nevhodné jsou sandále, boty s dlouhou špičkou, těžké boty či jakékoliv boty, které nedrží na noze.

Lektror

Vypsané termíny a přihláška - děti 4 - 6 let

kapacita 12 dětí

přihlášeno 4 / 12

Ukázková lekce: čtvrtek 10. září 2020 – nutná rezervace

Začínáme:  čtvrtek 8. října 2020 ve 13:30 hodin 

Kde: Fitstep.cz Serváce Hellera 443, Vlašim

Počet lekcí: 31 lekcí

Délka lekce: 55 min.

Cena kurzu: 1.000 Kč za čtvrtletí