Fitness a taneční studio

Nové kroužky pro Vaše děti.

Jedná se pohybové a taneční kroužky pro děti, téměř všech věkových kategorií. Koukněte se co u nás můžete najít.

PONDĚLÍ 13:00

JÓGALATES

Jóga a Pilates – věk 6 – 9 let

Jelikož v dnešní „sedavé době“ se děti potýkají stále více s nedostatkem přirozeného pohybu, a to v době růstu pak způsobuje zásadní potíže se svalovou dysbalancí a se správným držením těla, hravou formou se proto naučíme základní principy metody Pilates a prvky Jógy. 

1.000 Kč – pololetně

PONDĚLÍ 14:00, 15:00, 16:00

STREET DANCE

Hip Hop, Popping a El.Boogie

věk 6 – 9 let, 9 – 12 let, 12 – 15 let

Street dance je popis tanečních stylů, které se vyvinuly mimo tanečního studia, přímo v ulicích, školních dvorech a tanečních klubech.Vznikl ve spojených státech kolem roku 1970. Mladí teegangeri se scházeli na ulicích a jen tak si v kroužku na ulici tancovali. Tyto kurzy vede dvojnásobný mistr světa v Electric boogie.

1.200 Kč – pololetně

 

ÚTERÝ 13:30

TANEČNĚ POHYBOVÉ HRÁTKY

Taneční kurz – věk 3 – 6 let

Taneční kroužek pro nejmenší děti, kluky a holky ve věku 3 až 6 let. Cílem je naučit děti základním tanečním pohybům a vnímání hudby všeobecně, a to především formou zábavných her, jednoduchých tanečních cvičení, příběhů a dalších aktivit.

1.000 Kč – pololetně

STŘEDA 16:00

LATINA PRO DĚTI

Taneční kurz – věk 6 – 12 let

V tomto kurzu se děti zábavnou formou naučí různé taneční choreografie orientované na tance samba, cha-cha, jive, rumba, polka a další. Snažíme se děti pozitivně motivovat k pohybu. Našim cílem je, aby se tanec pro ně stal zábavou. Tanec je ideálním prostředkem, jak děti naučit správnému držení těla, koordinaci pohybu a vede i k rozvíjení jejich muzikálnosti.

1.000 Kč – pololetně

ČTVRTEK 13:30

MINI SALSA

Taneční kurz – věk 4 – 6 let

Lekce Mini salsy pro děti ve věku 4-6 let, jsou nejen zábavné, ale také zdravé! Tanec spaluje kalorie, staví silné kosti a flexibilitu, učí děti, jak vzájemně komunikovat s respektem, je skvělý pro budování sebevědomí při zvládnutí stresu z dospívání a je to spousta zábavy! Pamatujte, že dítě, které tančí, je dítě, šťastné a spokojené.

1.000 Kč – pololetně

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 + five =