Fitness a taneční studio

Náš tým roste

U nás ve Fitstepu jsme přivítali 4 nové lektory. Můžete se podívat na jejich profil a zjistit, které lekce u nás povedou. Díky nim můžeme nabídnout mnohem více služeb než doposud. 

Mgr. Andrea Velebná

Ve své práci využívám prvky DNS (cvičení dle pozic vývojové kineziologie dle profesora Koláře), jógy, PNF (Proprioceptivní neuromuskulární facilitace), aktivace a protažení svalů pomocí různých terapeutických pomůcek, mobilizace a techniky měkkých tkání, kinesiotaping či dynamické tejpování.

Lenka Kriglová

Radost ze cvičení ve společném kruhu, cítit se příjemně a dobře to je to co bych Vám chtěla předat. Zastavit se na chvilku z koloběhu denních povinností (jak dospěláků tak i dětí) a udělat pro svá těla to nejlepší. Formou zábavy a hry naučit své tělo prožívat radost z pohybu.

Mgr. Michaela Šetková

Vystupovala jsem se souborem lidových tanců Benešáček. Po absolvování tanečních kurzů jsem se začala věnovat společenským tancům. Nejdříve v tanečním klubu NETAK v Benešově a při studiu VŠ v tanečním klubu STACCATO a později STK Praha. V latině jsem vytančila třídu A, ve standartu C. V současnosti dělám choreografie tanců v Ochotnickém divadelním spolku Postupice.

Adam Samael

Konzervatoř Duncan Centre (obor tanečně – dramatický), 4 roky studia tance a herectví. Taneční dovednosti Street dance (Popping, Hip hop, Electric boogie) Scénický tanec (Contemporary, Modern dance) Balet Pracovní zkušenosti Národní divadlo (hostující tanečník): 2016 – současnost Stavovské divadlo (hostující herec): 2015 – současnost Divadlo Rokoko (hostující herec a tanečník): 2006 – 2008 Divadlo ABC (hostující herec): 2009 – 2011 7 let praxe jako lektor Street dance (Praha a další města České republiky, Itálie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

8 − three =