Centrum zdravého pohybu pro děti a dospělé

VÝŽIVA

NUTRIČNÍ PORADENSTVÍ​

Poznejte svět správné výživy!

Rádi se toho úkolu zhostíme.

Lekce jsou zaměřené na kvalitu a individuální přístup.

sme přesvědčeni o tom, že je potřeba dnešní populaci vzdělávat ohledně zdravé výživy a životního stylu na podkladech vědecky a fyziologicky podložených, tak jak to v těle skutečně funguje. Jen toto může být cestou v boji s mýty a diety, kterých v poslední době stále více přibývá a které, bohužel, ve velmi mnoho případech mohou lidech na zdraví ubrat. Náš přístup není založený na přísně stanovených jídelníčcích, ale stojí na pochopení jejich skladby. Našim cílem je Vás navést na cestu za tímto návodem. Tak, abyste jej pochopili, zažili a byli schopni sami dělat správná rozhodnutí, co sníst (ne, co je napsáno na papíře) a hlavně věděli PROČ. Jen postupnými změnami a pochopením fungování lidského těla můžete skutečně a udržitelně dosáhnout nového životního stylu, nových stravovacích návyků či nové postavy.

Zažijte si nový životní styl!

Co nabízíme?

  • nutriční poradenství s ohledem na Vaše cíle
  • propočet Vašeho jídelníčku
  • stanovení potřebného množství energie a makroživin
  • flexibilní plánování konzultací

Co očekáváme?

  • motivaci a chuť do změn
  • vytrvalost a trpělivost pro
  • dlouhodobé výsledky
  • spolupráci a otevřenost

Jak začít?

Pro objednání na osobní konzultaci, vyplňte níže uvedený formulář. Na jeho základě Vás bude kontaktovat náš terapeut se kterým si sjednáte termín schůzky k oboustranné spokojenosti. Formulář je důležité vyplnit pro vytvoření představy, kdo se nám dostává do péče, a budeme tak schopní lépe předpřipravit naší práci. Na první konzultaci s sebou přinesete Váš týdenní jídelníček, co jste jedli. 

Jídelníček propočítám z hlediska Vaši individuální potřeby celkového energetického příjmu, potřeby bílkovin, tuků a sacharidů. S tím budeme pak spolu pracovat. 

Podle Vašich cílů budeme dělat postupné úpravy na jídelníčku, který s sebou přinesete. Je proto žádoucí, aby jídelníček, který s sebou přinesete, byl pravdivý. Na každou další konzultaci jej budete nosit taky, tak poznám, jak se Vám daří změny z minule zařadit do vašim stravovacích návyků. 

Úpravy budeme přidávat postupně, abychom dokázali plynule a přirozeně změnit Vaši stravu. Díky tomu si změny zažijete, sami jim porozumíte a budou opravdu dlouhodobé.

Přihláška na nutriční poradenství