Centrum zdravého pohybu pro děti a dospělé

O NÁS

pohyb a dobrá nálada

Vítejte v našem fitness a tanečním studiu!

Odvíjíme se od tradičních metod. Naše studio se pyšní jedinečností díky své jednoduché a inovativní metodě výuky. Nejde nám jen o to, aby se klienti naučili novým krokům nebo cvičení. Naší hlavní prioritou je to, aby se cítili vítáni, podporováni a inspirováni.

Proč si vybrat právě nás?

 1. Jedinečná Metoda Výuky: Náš exkluzivní systém je navržen tak, aby byl snadno pochopitelný a implementovatelný. Ať už jste začátečník nebo pokročilý, naše metoda vás vezme za ruku a provede vás světem tance a fitness krok za krokem.

 2. Individuální Přístup: Každý klient je pro nás jedinečný. Zaměřujeme se na to, abychom vám poskytli co nejpersonalizovanější zážitek a zajistili, že váš fitness a taneční cíl bude dosažen.

 3. Útulná Atmosféra: Naše studio je navrženo tak, aby vytvářelo atmosféru pohody a radosti. Zde můžete zapomenout na stresy každodenního života a ponořit se do světa tance a fitness v uvolněném, pohodlném a zábavném prostředí.

U nás nejde jen o cvičení nebo tanec. Jde o komunitu, přátelství a sdílení vášně k pohybu. Připojte se k nám a objevte rozdíl.

Seznam lektorů

 • Veronika Holujová
 • Barbora Ježková
 • Lenka Kriglová
 • Kateřina Jenšíková
 • Viktorija Lapina
 • Lucie Horálková
 • Martina Mlýnková
 • Veronika Holujová

Veronika Holujová

Zdravá strava, psychická pohoda a pohyb je pro mě životním stylem, kterému se věnuji více než 20 let. Během svého profesního života jsem absolvovala mnoho certifikovaných kurzů a seminářů, ze kterých bych Vám chtěla předat nejen cenné rady, vědomosti, informace, ale i osobní zkušenosti. Díky narození mých dvou dětí jsem pochopila, jak důležité je pěstovat vztah k pohybu a zdravému životnímu stylu již od dětství. Proto jsem se  rozhodla svou profesi rozšířit a stát se i lektorkou tanečních a dětských kroužků.

Mgr. Andrea Ďuriš

Ve své práci využívám prvky DNS (cvičení dle pozic vývojové kineziologie dle profesora Koláře), jógy, PNF (Proprioceptivní neuromuskulární facilitace), aktivace a protažení svalů pomocí různých terapeutických pomůcek, mobilizace a techniky měkkých tkání, kinesiotaping či dynamické tejpování.

Lenka Kriglová

Radost ze cvičení ve společném kruhu, cítit se příjemně a dobře to je to co bych Vám chtěla předat. Zastavit se na chvilku z koloběhu denních povinností (jak dospěláků tak i dětí) a udělat pro svá těla to nejlepší. Formou zábavy a hry naučit své tělo prožívat radost z pohybu.

Monika Kotrčová

Mám zkušenosti z mnoha sportovních odvětví od atletiky, jógy až po bojové sporty. Nyní jsem na mateřské dovolené. Před mateřskou jsem si oblíbila MMA a grappling což se promítá i do skladby kruhových tréninků. Kruhové tréninky vedu v motivačním duchu. Sami zjistíte, že dokážete více než jste si mysleli.