O NÁS

pohyb a dobrá nálada

Jsme taneční a pohybové studio

Naše fitness a taneční studio se odlišuje od ostatních jednoduchou metodou a jedinečným systémem výuky, který se velmi snadno učí a implementuje. Soustředíme se na individuální přístup pro všechny naše klienty. Poskytujeme osvědčený systém a útulné studio, kde se naši klienti v uvolněné, pohodlné, zábavné a přátelské atmosféře naučí tančit a nebo si kvalitně zacvičí.

Veronika Holujová

Zdravá strava, psychická pohoda a pohyb je pro mě životním stylem, kterému se věnuji více než 20 let. Během svého profesního života jsem absolvovala mnoho certifikovaných kurzů a seminářů, ze kterých bych Vám chtěla předat nejen cenné rady, vědomosti, informace, ale i osobní zkušenosti. Díky narození mých dvou dětí jsem pochopila, jak důležité je pěstovat vztah k pohybu a zdravému životnímu stylu již od dětství. Proto jsem se  rozhodla svou profesi rozšířit a stát se i lektorkou tanečních a dětských kroužků.

Mgr. Andrea Ďuriš

Ve své práci využívám prvky DNS (cvičení dle pozic vývojové kineziologie dle profesora Koláře), jógy, PNF (Proprioceptivní neuromuskulární facilitace), aktivace a protažení svalů pomocí různých terapeutických pomůcek, mobilizace a techniky měkkých tkání, kinesiotaping či dynamické tejpování.

Lenka Kriglová

Radost ze cvičení ve společném kruhu, cítit se příjemně a dobře to je to co bych Vám chtěla předat. Zastavit se na chvilku z koloběhu denních povinností (jak dospěláků tak i dětí) a udělat pro svá těla to nejlepší. Formou zábavy a hry naučit své tělo prožívat radost z pohybu.

Monika Kotrčová

Mám zkušenosti z mnoha sportovních odvětví od atletiky, jógy až po bojové sporty. Nyní jsem na mateřské dovolené. Před mateřskou jsem si oblíbila MMA a grappling což se promítá i do skladby kruhových tréninků. Kruhové tréninky vedu v motivačním duchu. Sami zjistíte, že dokážete více než jste si mysleli.