fbpx

O nás

O NÁS

pohyb a dobrá nálada

Jsme pohybové a taneční studio

Naše fitness a taneční studio se odlišuje od ostatních jednoduchou metodou a jedinečným systémem výuky, který se velmi snadno učí a implementuje. Soustředíme se na individuální přístup pro všechny naše klienty. Poskytujeme osvědčený systém a útulné studio, kde se naši klienti v uvolněné, pohodlné, zábavné a přátelské atmosféře naučí tančit a nebo si kvalitně zacvičí.

Veronika Holujová

Zdravá strava, psychická pohoda a pohyb je pro mě životním stylem, kterému se věnuji více než 13 let. Během svého profesního života jsem absolvovala mnoho certifikovaných kurzů a seminářů, ze kterých bych Vám chtěla předat nejen cenné rady, vědomosti, informace, ale i osobní zkušenosti. Díky narození mých dvou dětí jsem pochopila, jak důležité je pěstovat vztah k pohybu a zdravému životnímu stylu již od dětství. Proto jsem se  rozhodla svou profesi rozšířit a stát se i lektorkou tanečních a dětských kroužků.

Bc. Veronika Tlustošová

Mým hlavním cílem je naučit klienty hýbat se lépe každý den. Ráda pracuji na zlepšení pohybů ve všech třech rovinách, ve kterých se tělo přirozeně pohybuje tak, aby u klientů došlo ke zlepšení flexibility, mobility, výkonnosti, vytrvalosti a hlavně zdraví. Mým největším pomocníkem je TRX závěsný systém. Při cvičení s tímto nářadím  používáte své vlastní tělesné hmotnosti pro funkční pohyby, které zlepšují flexibilitu a základní stabilizaci těla. 

Benjamin Peguero

Tanečník pro národní divadlo v projektu Tvůrčí Afrika na představení Ghost, Divadlo Ponec, vystoupení se zpěvačkou Zuzanu Gambooa, Vystupování se skupinou Ba To Cu a X- Style na Afrických a Brazilských festivalech, choreograf maturitního vystoupení pro Gymnázium Mensa, vystoupení v klipech pro Adélu, Chrise Mumbu a další. (hovoří česky)

Eliška Zadáková

Jsem přesvědčena o tom, že je potřeba dnešní populaci vzdělávat ohledně zdravé výživy a životního stylu na podkladech vědecky a fyziologicky podložených, tak jak to v těle skutečně funguje. Jen toto může být cestou v boji s mýty a dietami, kterých v poslední době stále více přibývá a které, bohužel, ve velmi mnoho případech mohou lidem na zdraví ubrat.

Mgr. Andrea Ďuriš

Ve své práci využívám prvky DNS (cvičení dle pozic vývojové kineziologie dle profesora Koláře), jógy, PNF (Proprioceptivní neuromuskulární facilitace), aktivace a protažení svalů pomocí různých terapeutických pomůcek, mobilizace a techniky měkkých tkání, kinesiotaping či dynamické tejpování.

Lenka Kriglová

Radost ze cvičení ve společném kruhu, cítit se příjemně a dobře to je to co bych Vám chtěla předat. Zastavit se na chvilku z koloběhu denních povinností (jak dospěláků tak i dětí) a udělat pro svá těla to nejlepší. Formou zábavy a hry naučit své tělo prožívat radost z pohybu.

Mgr. Michaela Šetková

Vystupovala jsem se souborem lidových tanců Benešáček. Po absolvování tanečních kurzů jsem se začala věnovat společenským tancům. Nejdříve v tanečním klubu NETAK v Benešově a při studiu VŠ v tanečním klubu STACCATO a později STK Praha. V latině jsem vytančila třídu A, ve standartu C. V současnosti dělám choreografie tanců v Ochotnickém divadelním spolku Postupice.

Michaela Špidrová

“ TANEC MUSÍTE CÍTIT “ Miluji tanec, a když jsem ve 12 letech udělala konkurz do tehdejšího benešovského klubu Netak, všechno začalo naplno. Semináře, soustředění, tréninky, vystoupení ve standardních, latinskoamerických tancích a disco dance. Vše mě úplně pohlcovalo, naplňovalo, protože tanec je vášeň, musíte ho cítit! Během 29 let, co se tanci věnuji jsem vystudovala střední pedagogickou školu v Berouně, odučila několik stovek dětí v taneční škole Salta Jitky a Karla Maršálkových a na jimi pořádaných tanečních táborech, v DM Domeček tady ve Vlašimi, v mateřských školách, ve kterých jsem působila jako učitelka a všude sbírala praxi, což trvá stále, pořád je co se učit.