Centrum zdravého pohybu pro děti a dospělé

DĚTSKÉ KURZY

2023/2024

Začínáme 3. 4. 2024 16:00 – 17:00

Balet pro děti 5 - 8 Let

Kouzlo prvních kroků!

Lektor: Viktorija Lapina

Vstupte do světa elegance a snů s našimi lekcemi baletu pro nejmenší. Učíme děti nejen základy baletní techniky, ale také jim pomáháme rozvíjet sebevědomí, disciplínu a lásku k tanci. V našich lekcích se děti nejen naučí tančit, ale také si budují vzájemné vztahy a kultivují svou kreativitu. Přijďte a objevte kouzlo baletu, kde každý krok odhaluje nový svět fantazie!

připravujeme od září 2024

TANEČNĚ POHYBOVÉ HRÁTKY

Tanečně pohybový kurz - věk 3 – 5 let

Lektor: Veronika Holujová

Chcete, aby vaše nejmenší zažily magii tance, objevily lásku k hudbě a radost z pohybu? Toužíte je naučit správnému držení těla a současně je seznámit s novými kamarády? Naše lekce pro nejmenší jsou přesně to, co hledáte.

Právě probíhá

STREET DANCE 6 -15 Let

Rytmus ulice v každém kroku!

Lektor: Barbora Ježková

Vítejte v energickém světě street dance! Naše lekce jsou navrženy tak, aby zavedly děti do světa urbaních tanečních stylů, které odrážejí pulsující rytmus ulice. Od hip-hopu přes breakdance až po krumping, naše lekce nabízejí mix dynamických pohybů, které zlepšují koordinaci, fyzickou kondici a sebevědomí.

Začínáme zase v lednu

TANEČNÍ AKROBACIE 12 + let

Pohybový kurz

Lektor: Viktorija Lapina

Taneční akrobacie je fascinující spojení tance a akrobatických prvků, kde se propojuje dynamika s elegance. Naším cílem je nejen naučit naše studenty akrobatickým kouskům, ale také jak integrovat tyto prvky do jejich taneční rutiny, čímž se otevírá celý nový svět možností pro výraz a kreativitu.