fbpx

Děti

DĚTI

zapojte své ratolesti

ŘIJEN 2021

STREET DANCE

Hip Hop

věk 6 - 9 let, 9 - 12 let, 12 - 15 let

Populární a mezi dětmi oblíbený Hip Hop. Street Dance je to popis tanečních stylů, které se vyvinuly mimo taneční studia, přímo v ulicích, školních dvorech a tanečních klubech. Vznikl ve spojených státech kolem roku 1970.

ŘIJEN 2021

LATINA PRO DĚTI

Taneční kurz - věk 6 - 10 let

V tomto kurzu se děti zábavnou formou naučí různé taneční choreografie orientované na tance samba, cha-cha, jive, rumba, polka a další. Snažíme se děti pozitivně motivovat k pohybu. Našim cílem je, aby se tanec pro ně stal zábavou. Tanec je ideálním prostředkem, jak děti naučit správnému držení těla, koordinaci pohybu a vede i k rozvíjení jejich muzikálnosti.

ŘIJEN 2021

MINI SALSA

Taneční kurz - věk 4 - 6 let

Děti nemusí být v páru. Lekce Mini salsy pro děti ve věku 4-6 let, jsou nejen zábavné, ale také zdravé! Tanec spaluje kalorie, staví silné kosti a flexibilitu, učí děti, jak vzájemně komunikovat s respektem, je skvělý pro budování sebevědomí při zvládnutí stresu z dospívání a je to spousta zábavy! Pamatujte, že dítě, které tančí, je dítě, šťastné a spokojené.

ŘIJEN 2021

DISCO DANCE

TANEČNÍ KURZ - 8 - 12 let

Disco Dance je taneční styl v rychlém tempu.Je velmi efektivní a člověk díky němu získá velmi dobrou fyzickou kondici a zpevní celé tělo. Na lekcích chceme děti provést tanečním světem, poznat taneční kulturu a přivést je k lásce k tanci.