Centrum zdravého pohybu pro děti a dospělé

SKUPINOVÉ LEKCE

naše nabídka​

Skupinová lekce / Open class

KRUHOVÝ TRÉNINK

Kruhový trénink je vysoko intenzivní intervalové cvičení. Postupně projdete 8-12 stanovišť, každé je zaměřeno na jinou svalovou partii. Časový interval je 30–50 sekund, po kterém vždy následuje krátká nejčastěji 10- 15 vteřinová pauza. Za jeden trénink projdete každým stanovištěm 2-4 krát. Závěrečná část je věnována důkladnému procvičení jedné či dvěma partiím. Každý si řídí obtížnost sám, dle nasazeného tempa a počtu zvládnutých opakování v jednom intervalu. Kruhový trénink je tedy vhodný jak pro začátečníky, tak pro zdatnější sportovce.

Instruktor: Barbora Ježková

180 Kč za 55 min. / os.

TRX

Skupinová lekce / Open class

Přemýšlíš, jak komplexně posílit a zpevnit celé tělo v minimálním čase? Vybudovat silné a stabilní jádro (CORE)? Posílit oslabené svalstvo a protáhnout svalstvo zkrácené?  TRX je efektivní a nejrychlejší cesta k vyrýsované a štíhlé postavě, odstraní bolesti zad a krční páteře.

Instruktor: Lucie Horálková, Veronika Holujová

180 Kč za 55 min. / os.​

PILATES

Skupinová lekce / Open class

Máš bolavá záda, sedavé zaměstnání? Pilátes je cvičením, pro ty kteří chtějí udělat něco pro své zdraví. Cvičením příznivě ovlivníme postavení páteře, spolupráci svalových skupin a napravíme svalové dysbalance.

Instruktor: Lenka Kriglová

180 Kč za 55 min. / os.​

Skupinová lekce / Open class

TABATA

Vysoce intenzivní intervalový trénink (HIIT), který přináší za velice krátkou dobu překvapivé výsledky. Tabata je 4 – minutový trénink, který se skládá ze dvou intervalů: 20 sekund cvičení a 10 sekund přestávky, tento cyklus se opakuje 8 x. Intervalovým cvičením spálíte mnohem více tuku, než tradičními tréninkovými metodami.

Instruktor: Veronika Holujová

180 Kč za 55 min. / os.​

Skupinová lekce / Open class

CORE TRÉNINK

Core trénink, neboli trénink středu těla, je zaměřen na posílení svalů v oblasti břicha, dolní části zad a boků. Cílem je zlepšit stabilitu, sílu a vytrvalost těchto svalových skupin. Trénink často zahrnuje cviky jako jsou planky, crunches, Russian twists a leg raises, které pomáhají formovat a posilovat střed těla. Pravidelný core trénink může také přispět k lepší držení těla a snížení rizika zranění.

Instruktor: Kateřina Jenšíková

180 Kč za 55 min. / os.​

Skupinová lekce / Open class

HIGH HEELS

Taneční lekce na podpadcích jsou dynamické a zábavné hodiny, kde se kombinuje tanec a nošení vysokých podpatků. Tyto lekce jsou navrženy tak, aby posílily sebevědomí a ženskost, a zároveň zdokonalily taneční dovednosti účastníků. Během lekce se naučíte různé taneční kroky a choreografie, zatímco budete nosit vysoké podpatky. To pomáhá zlepšit rovnováhu, držení těla a eleganci v pohybu. Lekce jsou vhodné pro všechny úrovně zkušeností, od začátečníků až po pokročilé tanečníky. Důraz je kladen na bezpečné nošení podpatků a na to, jak se pohybovat s grácií a sebejistotou. Taneční lekce na podpadcích poskytují skvělou příležitost k osvojení si nových tanečních stylů, zlepšení fitness a zábavnému setkávání s lidmi se stejnými zájmy.

Instruktor: Viktorija Lapina

180 Kč za 55 min. / os.​

Skupinová lekce / Open class

PORT DE BRAS

Port de bras, což v překladu z francouzštiny znamená „nosení paží“, je termín používaný v baletu pro popis pohybu rukou a paží v kombinaci s hlavou a trupem. Tento prvek je zásadní pro vytváření plynulosti a elegance v baletních pohybech. Port de bras zahrnuje širokou škálu pohybů, od základních pozic paží až po složité kombinace, které doprovázejí skoky, otáčky a další taneční prvky.

Instruktor: Martina Mlýnková

180 Kč za 55 min. / os.​

BODYFORM

Skupinová lekce / Open class

Pro ty kteří si chtějí vypracovat celou postavu. Komplexní cvičení zaměřené na rovnoměrné formování a zpevňování celé postavy, Ti pomůže vymodelovat pěkné křivky, ale i zajistit správné držení těla.

180 Kč za 55 min. / os.

TRX začátečníci

Skupinová lekce / Open class

Přijď si vyzkoušet cvičení na revolučním závěsném systému. Na lekci pro začátečníky Tě seznámíme se základními principy a pohyby na této stabilizační pomůcce. Vyzkoušíme všech sedm základních pohybů – prkno, tah, předklon, rotace, klik, dřep a výpad. Naučíme Tě jak správně stabilizovat tělo v základních pozicích a jak správně nastavovat a používat TRX. Po této lekci budeš umět základní cviky na závěsném systému a to Ti usnadní přechod na standardní lekce TRX, či TRX Strong.

180 Kč za 55 min. / os.

TRX Strong

Skupinová lekce / Open class

Už jsi zvládla základní cviky na TRX? Chceš posouvat hranice své vytrvalosti a síly? Vyhovují Ti kombinace kardio cvičení a posilování všech svalových partií? Chceš vyzkoušet i fyzicky náročnější cviky? Pak je tato lekce přesně to pravé pro Tebe. Budeme často střídat polohy v závěsu i bez, zapotíme se u intenzivních intervalových tréninků, posílíme oslabené svalové partie, nastartujeme proces hubnutí. Cvičení bude zábavné, efektivní a přinese Ti úžasné výsledky.

180 Kč za 55 min. / os.

BODY BALANCE

Skupinová lekce / Open class

Toto cvičení je zaměřeno na posílení core (středu těla), vychází z pilatesu, jógy,  protažení, relaxace a meditace.

120 Kč za 55 min. / os.

STEP AEROBIC

Skupinová lekce / Open class

Baví Tě velmi dynamická aktivita? Máš ráda rytmickou hudbu, při které načerpáš velké množství energie? Chceš shodit přebytečná kila? Step aerobic je výborná kombinace cvičení, odreagování a načerpání dobré nálady v rytmu energické hudby, kterou se nechá strhnout každý ve skupině.

100 Kč za 55 min. / os.

Skupinová lekce / Open class

ZDRAVÁ ZÁDA

Máš bolesti zad a špatné pohybové stereotypy? Chceš se naučit cvičit pod dohledem zkušeného fyzioterapeuta? Vyhovuje ti pomalejší cvičení? Zdravá záda, je posturálně stabilizační cvičení, které je zaměřeno na korekci svalových dysbalancí, ovlivnění již vzniklých bolestí zad nebo jako prevence potenciálních bolestí.

150 Kč za 55 min. / os.

Skupinová lekce / Open class

KOMBINACE TRX / TABATA / BODYFORM

Pojďte si dát do těla zábavnou formou a začněte svůj den pořádnou dávkou endorfinů. Na začátku cvičení dáme tělu pořádný šok v podobě tabaty, díky které se rychleji redukují tuky a zvyšuje se fyzická kondice. Pak přejdeme na celkové posilování těla a budování silného a stabilního jádra s TRX závěsným systémem. Na závěr se pověnujeme problematickým partiím v podobě bodyformingu.

140 Kč za 55 min. / os.