Centrum zdravého pohybu pro děti a dospělé

FIREMNÍ

nabídka

Firemní taneční kurzy

Roztančete vaši firmu

Zorganizujeme pro vás uzavřený taneční kurz na míru pro vaše zaměstnance a kolegy. Připravíme je tak na jakoukoliv společenskou akci a zároveň jim umožníme poznat jeden druhého ve zcela novém světle. Kurz je možné zorganizovat pro skupiny již od 4 tanečních párů a může probíhat v našem studiu nebo ve vašich prostorách. Délka, formát i obsah kurzu je vždy výsledkem individuální dohody.

Team buildingy

Budujte vztahy a důvěru

Zorganizujeme pro vás uzavřený taneční nebo fitness workshop na míru pro vaše zaměstnance a kolegy. Kurz je možné zorganizovat pro skupiny již od 4 tanečních párů nebo 8 lidí a může probíhat v našich nebo ve vašich prostorách. Délka, formát i obsah kurzu je vždy výsledkem individuální dohody. Teambuilding naplněný tancem, jaký vaši zaměstnanci ještě nezažili. V rámci jednodenního tanečního programu pro vás můžeme zajistit taneční lekce, společenský večer a třeba i taneční soutěž!

Individuální výuka

Pro zaměstnance

Nabídněte svým zaměstnancům originální benefit – naši nejefektivnější výuku tance, která naučí tančit opravdu každého. Intenzivní soukromý kurz pro páry i pro jednotlivce, kde se profesionální tanečník nebo tanečnice věnuje pouze vám.

Poptávka