fbpx

Individuál

INDIVIDUÁL

nejkratší cesta k úspěchu

FITNESS

SOUKROMÁ LEKCE

Pokud si nejste jisti správnou technikou cvičení, pokud si nevíte rady jak dosáhnout Vašeho vysněného cíle a nebo vytěžit z vašeho tréninku maximum, osobní trenér Vám v tom pomůže. Individuální lekce jsou přizpůsobené každému klientovi na míru, dle vytyčeného cíle a zdravotního stavu.

500 - 700 Kč za 60 min. / os.

TANEC​

SOUKROMÁ LEKCE

Soukromé lekce tance s lektorem, který se páru/klientovi věnuje podle jeho potřeb z hlediska času, stupně pokročilosti a případných zdravotních omezení. Jen podle Vás se bude řídit tempo, množství a obtížnost variací.

800 Kč za 60 min. / os.

CVIČENÍ S ANDREOU

SOUKROMÁ LEKCE

Trápí Vás bolesti zad či jiných části těla? Jste po úraze a chcete se dostat zpět do formy? Nebo potřebujete individuální péči fyzioterapeuta z jiného důvodu? Nebojte se ozvat.

1000 Kč za 60 min. / os.

VÝŽIVA

PORADENSTVÍ​

Jsme přesvědčeni o tom, že je potřeba dnešní populaci vzdělávat ohledně zdravé výživy a životního stylu na podkladech vědecky a fyziologicky podložených, tak jak to v těle skutečně funguje. Jen toto může být cestou v boji s mýty a diety, kterých v poslední době stále více přibývá a které, bohužel, ve velmi mnoho případech mohou lidech na zdraví ubrat.

700 Kč za 60 min. / os.