Centrum zdravého pohybu pro děti a dospělé

VOLNÁ MÍSTA

Staň se součástí Fitstep.cz

Lektor/ka - tanec, cvičení​

pro věkové kategorie

děti, junioři, mládež, vysokoškoláci, dospělí, senioři

Navazuješ rád/a vztahy s lidmi a pohyb je pro Tebe zábavnou hrou? Pokud máš chuť dělat věci kvalitně a s láskou, připoj se k nám! Staň se tak součástí naší rodiny Fitstep.cz

Požadujeme

  • výborně zvládnutý příslušný styl tance/cvičení
  • pedagogické schopnosti
  • schopnost vcítění se
  • předchozí praxe (alespoň malá)
  • přirozeně milé a příjemné vystupování
  • komunikativnost
  • pozitivní myšlení a trpělivost
  • pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost
  • ochotu pracovat v týmu
  • srdcový vztah k tanci a cvičení je výhodou
  • perfektní češtinu příp. slovenštinu

Nabízíme

  • zábavnou práci
  • příjemné pracovní prostředí
  • partu lidí nadšených pro zdravý pohyb
  • lidský přístup – každý člen našeho týmu je důležitý
  • přímost a otevřenost vedení vůči kolegům
  • stabilní a dlouhodobou spolupráci
  • propagaci vašich lekcí
  • naše klienty na vaši lekci
  • možnost seberealizace
  • možnost dalšího vzdělávání

Náplň práce

  • vedení skupinových tanečních či fitness lekcí

  • osobní komunikace s našimi milými zákazníky

  • dohled nad prostorem, aby v sále bylo čisto a útulno
  • emailová a telefonická komunikace
  • drobná administrativa

Typ smlouvy a ohodnocení

  • 100 – 1000 Kč / hod.
  • bonusy, jejichž výši můžete zásadně ovlivnit
  • spolupráci formou DPP nebo IČO
  • motivační soutěže o hodnotné ceny
  • jako lektor máš zdarma všechny naše lekce
  • občerstvení na pracovišti
  • interní firemní akce
  • nástup dle domluvy

Pokud cítíte, že jste ta pravá (ten pravý)

koho hledáme, vyplňte nám dotazník níže